iná akcia
detský tábor
Denné tábory v Leon Jungle Park
Denné tábory v Leon - každý týždeň od pondelka do piatku
Táto akcia sa konala v minulosti

Doprajte svojim deťom dobrodružstvo v štýle Leon. Program plný zábavy a akcie na celých 5 dní. Od pondelka do piatka si užijú trampolíny, plávanie, Jungle park, tanec, pohybové aktivity, súťaže, či tvorivé dielne. Jednoducho megaporciu zábavy + k tomu zdravé a chutné jedlá priamo z našej kuchyne. Máme program pre deti už od 4 rokov, až do 12 rokov. Cena za jedno dieťa je 159 EUR za týždenný turnus.

Čo vaše deti čaká na našich denných táboroch?
LEON ponúka veľké množstvo aktivít. Každé dieťa si v dennom tábore vyskúša plávanie v slanom bazéne, tanečné lekcie , zacvičia si a ponaťahujú si svoje svaly na rôznych pohybových aktivitách. 

Taktiež sa  vyjašia v interiérovom ihrisku – Jungle park, zaskáču si v trampolínovom centre v ktorom sa nachádza jediná Ninja aréna na Slovensku a dokonca si vytvoria svoje vlastné tričko v tvorivých dielňach. Ponúkame rôzne zábavno-náučné hry, v ktorých sa detičky veľa naučia, ale hlavne sa zabavia a odídu z tábora so skvelými zážitkami. Všetky tieto aktivity sa nachádzajú v našom centre LEON, ktoré sa rozprestiera na ploche viac ako 2000 m2.

Každé ráno sa všetci spolu stretneme a rozdelíme sa do skupiniek podľa veku. Každej skupinke je pridelený pedagogický dozor, ktorý bude sprevádzať deti počas celého pobytu v dennom tábore. V priebehu piatich dní si každá skupinka postupne prejde všetkými aktivitami, ktoré ponúka LEON centrum.

​Na záver týždňa máme pripravené prekvapenie pre deti formou zábavno-náučného programu a v druhej polovici dňa sme si pre nich pripravili ocenenie za aktivity, ktorých sa zúčastnili. Strava pre deti je zabezpečená 3-krát denne našou domácou kuchyňou. Pitný režim je k dispozícii počas celého dňa.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu