29.05.2017
blog
Bublina - časopis plný dobrých vecí. Pre deti.
Chystá sa nový časopis pre deti - Bublina. Štyri mladé ženy sa rozhodli uspokojiť rôzne detské chute a pustili sa do tučného časopisu pre deti od 6 do 10 rokov plného dobrých a pekných vecí.


Časopis chce tiež ponúknuť priestor slovenským ilustrátorom a ukázať, aké parádne veci u nás vznikajú. Dôležité sú určite aj témy, ktorým sa bude časopis venovať, no na popredných priečkach je okrem zaujímavých informácií najmä zábava a rozvoj detskej fantázie, kreativity a čitateľskej gramotnosti.

Ak chcete podporiť vznik časopisu Bublina, klikajte na Starlab/bublina
 

Čo nájdete v Bubline?

Kopu rôznych rubrík, písaných veku primeranou formou. Medzi nimi napríklad veda, hudba, šport, história umenia či hračiek, recepty, folklór, cestopis, ekológia a iné. Okrem toho tiež príbeh, komixy, recenzie na knižky i počítačové hry, ale aj rôzne vystrihovačky, hľadačky a inú zábavu. S viacerými textami sú spojené aktivity, ktoré môžu s deťmi skúšať učitelia, rodičia, ale môžu sa do nich pustiť aj samé.

Bublina bude vychádzať každý štvrťrok, v približnom rozsahu 50 strán. Prvé číslo vyjde ešte pred prázdninami, druhé je naplánované na september.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu