07.08.2016
blog
Kam s deťmi zadarmo v Bratislave

Kam sa vybrať aj s deťmi aby to nezruinovalo váš rodinný rozpočet? Prinášame vám zopár tipov na podujatia a miesta, na ktoré máte vstup voľný. 

Tvorivé dielne 

MagioPlaz - Kidspoint Lektori
od stredy do nedele v čase od 10.00 do 19.00 sa vašim deťom budú na Magiopláži venovať skúsení lektori z centra Kids Point. Na programe majú tanec, tvorivé dielne, rôzne súťaže a kopec zábavy. 

Sobotné tvorivé dielne na Draždiaku 
sa konajpú pri detskom ihrisku v areáli Grand hotel Pressburg. Začiatok vždy o 14:00. Vstup je voľný. Pozrite si program. 

ObrázokObrázokObrázok


Divadielka pod Holým nebom 

Medická záhrada
V Medickej záhrade sa konajú divadielka zvyčajne v pondelok doobeda o 10.OO alebo každú druhú stredu o 16.00. Pozrite si program...

Nedeľné divadielka na Draždiaku
Konajú sa každú nedeľu o 10:00 pri detskom ihrisku v areáli Grand hotel Pressburg. Vstup voľný. Pozrite si program. 
 

ObrázokObrázokObrázok

Zábava a hudba

Magiopláž
Nájdete tu kopec piesku na stavanie hradov, ihriská, trampolínu, detskú zónu a pre menšie deti detský kútik, kde budete mať súkromie. Pozrite si program. 

Kuchajda 
Počas horúcich dní sa môžete schladiť v jazere Kuchajda. Vstup je voľný, areál je otvorený od 6.00 do 22:30. 

Letné stredy s Mladou Bratislavou a Šašom Marošom
Šašo Maroš, jeho gitara a šou plná chichotania, pesničiek, hádaniek a napínavých súťaží sa koná každú stredu o 17.00 na inom petržalskom ihrisku. Pozrite sa kde sa bude konať najbližšie... 

Lunapark v Auparku
Vačšina autíčok, vláčikov a iných pohyblivých atrakcií je na žetóny, ktoré vám dajú zadarmo (jedninou podmienkou je zriadenie si Aupark karty, ktorú vám vystavia na infopulte na počkanie)

Hudba v sade
Každú sobotu máte možnosť si rôznych miestach v sade Janka Kráľa vypočuť klasickú hudbu v podaní profesionálnych hudobníkov. Podujatie sa koná vrámci festivalu Viva Musica

ObrázokObrázokObrázok

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu