divadlo
Ako chrániť prírodu

V nedeľu 14.5. vám bábkové divadielko Žužu rozpovie zaujímavý poučný príbeh o tom Ako chrániť prírodu.

Táto akcia sa konala v minulosti

Dozvieme sa o chlapcovi menom Vendelín, ktorý zo začiatku rozhadzuje odpadky kade – tade a o prírodu sa nestará. Až v škole zistí, čo je to životné prostredie a prečo by sme si tú našu prírodu mali chrániť. Spolu s deťmi sa dozvedá, prostredníctvom kúzelníka a jeho kúzelného klobúka, o triedení odpadu a následnej recyklácii. Kamaráti tiež pomôžu Pani Vode vyčistiť priehradu od zbytočných odpadkov. A v neposlednom rade sa deti dozvedia o tom, ako aj ony môžu výsadbou stromčeka pomôcť prírode a nám samotným, aby sme čistého vzduchu mali viac a viac.

Predstavenie trvá cca 45-50 min. Vhodné pre deti od 3 rokov. Menšie deti nie sú bez nároku na vstupné, preto dobre zvážte vhodnosť predstavenia pre týchto malých poslucháčov. K dispozícii je pre ne ako vždy detský kútik pri kaviarni.

Vstupné na predstavenie pre deti 4€. Vstupné na predstavenie sprievod dospelý 2€. Predaj vstupeniek na mieste pred predstavením. 

Počas predstavenia pri príležitosti dňa matiek sme pre vás milé mamičky pripravili menšie kozmetické podujatie spojené s testovaním účinkov galvanizácie tváre. 

A keď bude pekné počasie, posadíte si s hercami aj rastlinky v záhrade.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu