divadlo
O čertovi Kolofónovi

V rámci Vianočného knižného bazáru sme okrem aktivít pre deti, ako ozdobovanie medovníkov, vyrábanie vianočných pozdravov a vianočných ozdôb sme v predvianočnom čase pripravili predstavenie divadla Morgonrock O čertovi Kolofónovi, ktoré bude zahrané klasickými drevenými marionetami.

26.09.2021, Ne

Hlavný hrdina čert Kolofón sa vyhne práci veľkým oblúkom, pokiaľ je to možné a medzi jeho obľúbené aktivity patrí jedlo a spánok. Pokojné prežívanie naruší jeho nadriadený Lucifer, ktorý ho v rámci úsporných opatrení pošle na zem, aby priviedol aspoň dve neposlušné deti.

Tak sa začne Kolofónova púť na zemskom povrchu a všetko naberie na obrátkach, keď sa mu do cesty pripletú dve hyperaktívne deti fičiace si na biostrave Janko a Marienka. Ak máte radi moderne a s humorom poňaté klasické rozprávkové príbehy, nemali by ste túto show zmeškať.
Predstavenie so živým hudobným sprievodom je vhodné pre deti od 3 rokov a výdatne sa zabaví aj dospelé publikum.

Podľa tejto veselého príbehu vznikla aj kniha s rovnomenným názvom, ktorú si môžete požičať v detských a rodinných pobočkách našej knižnice.

Dĺžka podujatia: 50 min.

3+

Vstupné: na Goout.net
3€ dospelý
4€ dieťa

----------

Vzhľadom na zhoršujúcu sa epidemiologickú situáciu je vstup na podujatia (interiér aj exteriér) len pre zaočkovaných. Kontrola očkovania prebehne overením platnosti QR kódu cez aplikáciu Green pass.

V prípade, ak sa navštevníci/čky nemôžu zaočkovať zo zdravotných dôvodov, pri vstupe sa bude kontrolovať potvrdenie od lekára + potvrdenie o negatívnom teste (AG - 48 hodín, PCR - 72 hodín) rovnako vo forme QR kódu cez aplikáciu GreenPass.

Rovnaké pravidlá platia aj pre Skrytý bar, bistro Dvanásť Duší či vybrané prevádzky nákupnej zóny.

Vstup do interiéru je povolený iba s rúškom/ respirátorom.

V priestoroch sú k dispozícii bezkontaktné dezinfekcie.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu