divadlo
Tri prasiatka - špeciál na deň detí

Počas Dňa detí sa budú môcť najmenší diváci od 15.00 zahrať v kreatívnych dielňach, dotvárať divadelné rekvizity a stretnúť sa s hereckými predstaviteľmi z inscenácie Tri prasiatka. Nesmrteľný príbeh troch spevavých prasiatok plný chytľavých pesničiek. Bratia Nif, Ňuf a Ňaf už videli svet a nevedia sa dočkať domova. Ale domov sa vrátiť nemôžu. Rozhodnú sa zostať v lese, ale netušia, že v ňom žije aj prefíkaná líška a hladný vlk. Hrajú: Dávid Hartl, Juraj Hrčka, Martin Kaprálik, Milo Kráľ, Henrieta Mičkovicová.
 

Táto akcia sa konala v minulosti

Voľné spracovanie na motívy poviedky Sergeja Michalkova. Nesmrteľný príbeh troch prasiatok plný chytľavých pesničiek je tu opäť.

V jednom rozprávkovom svete sa stretnú tri prasiatka – bratia Nif, Ňuf a Ňaf. Videli svet, všeličo v ňom skúsili a už sa nevedia dočkať svojho chlievika s válovčekom a sladučkou kukuričkou. Ale… čaká tam na nich obrovské nebezpečenstvo. Nie, nie. Domov sa vrátiť nemôžu. Radšej si postavia domček v lese a budú si gazdovať a žiť spolu.

Ale aký domček postaviť? To je veru ťažká otázka. Nevedia sa dohodnúť, tak si každé prasiatko stavia svoj domček iba podľa seba a iba pre seba. A nevedia ešte jednu dôležitú vec. V ich lese spolu s nimi žije zlá líška a ešte horší vlk. Ako to dopadne? Možno šťastne, možno nie, ale celkom určite veselo.

Rastislav Ballek, Róbert Mankovecký, Tom Ciller: Tri prasiatka
Réžia: Róbert Mankovecký
Obsadenie: Dávid Hartl, Juraj Hrčka, Martin Kaprálik, 

Dĺžka predstavenia: 60 min.

Vstupenky za 10€ a 12€

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu