expozícia
Hanička a Murko

Hanička a jej kocúrik Murko sú opäť na turné a pozývajú všetky deti na svoju naozaj detskú pesničkovú show.

 

S Haničkou, Murkom a ich veľkou kamarátkou Kajkou vystupujú aj ich zvierací kamoši v životnej veľkosti: nezbedný Capko, veselý Opičiak, priateľský Červík a milá Žabka. Všetci spoločne spievajú, tancujú a zabávajú sa s deťmi.

Vystúpenie je interaktívne a je originálnou kombináciou živého a dynamického koncertu a divadla. Bábky vedú profesionálni bábkoherci.

V programe budete počuť 11 obľúbených pesničkových hitov, ktoré majú na youtubovom kanáli Haničky a Murka milióny videní (napr. Ika-tika-gymnastika, Autá, Poď športovať, Ihrisko, Ja som žabka, Červený kacheľ…).
Celá družina na čele s Haničkou a Murkom sa už na všetkých veľmi teší. Každé dieťa od nich dostane darček - Murkove lízatko a nálepku s Haničkou a Murkom a ich zvieracími kamarátmi.

Základná cena vstupenky: 12 eur
Vstupenky kúpite v sieti predpredaj.sk a priamo pred predstavením v pokladni DK Zrkadlový háj.
Zľavnené ceny vstupeniek:
ZŤP dieťa: 1 euro
1 osoba sprevádzajúce ZŤP dieťa: 1 euro

Každý návštevník potrebuje platnú vstupenku. Výnimkou sú maličké deti mladšie ako 1 rok, ktoré sú na koncerte ako sprievod svojho staršieho súrodenca - ten/tá ale platnú vstupenku mať musí. Deti bez vstupenky nemajú nárok na samostatné miesto na sedenie.

Hanička a Murko sú najobľúbenejšou bábkovou dvojicou, ktorá deti zabáva a vzdeláva už 6 rokov. Deti ich poznajú z mnohých živých koncertov po celom Slovensku, z YouTube (viac 100 miliónov videní ich vzdelávacích, pesničkových a rozprávkových videí), z Detskej televízie JOJKO, z televízie JOJ PLAY, či z početných CD a DVD nosičov.

Ukážky z aktuálnych vystúpení Haničky a Murka si môžete pozrieť tu: 

=AT2hee2WTWIhYLRVUN9t449O0VMIjf55dJD2Np_UEDmkHUyNZo3Y7Q_5EKvUeJBuM8ONx9_DlIjt1CbNo53SEQsng31W5-sf75rXM3otVJiRJZQ9gpXjAQBTqib-bAnjtum3KSliPlHwehr0-l-3mpV_8gEi" rel="nofollow noreferrer" role="link" tabindex="0" target="_blank">https://www.youtube.com/c/HaničkaaMurko]

Akciu a všetky informácie o nej pridal na Citylife.sk priamo organizátor Hamu s.r.o.. Redakcia nezodpovedá za prípadné nepresnosti, chyby, a zmeny. Ak organizujete akciu, na Citylife.sk a Kidstown.sk ju môžete pridať na adrese pridaj.citylife.sk.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu