iná akcia
Hýbsa Slovensko

Projekt HÝBSA Slovensko, prichádza s jedinečnými celodennými športovo-zábavnými podujatiami HÝBSA days.

Táto akcia sa konala v minulosti

Keďže hlavnou myšlienkou unikátneho konceptu je odtrhnúť deti od mobilov či tabletov a vrátiť ich na športoviská, v piatich mestách rozhýbe v atraktívnom programe a súťažiach v spoločnosti populárnych osobností a pod dozorom renomovaných odborníkov doslova celé rodiny.

HÝBSA days dáva možnosť zapojiť sa do rôznorodých športových aktivít - súťažných i nesúťažných. Začiatočník, pokročilý či profesionálny športovec - každý si tu nájde niečo pre seba a dostane možnosť prežiť príjemný deň plný nezabudnuteľných zážitkov.

Zasúťažiť si ako ozajstný športovec, zmerať si sily s kamarátmi a zabaviť sa bude možné v troch hlavných disciplínach - HÝBSA run, HÝBSA bike a HÝBSA power.

Čo je HÝBSA run?
Hromadné detské bežecké preteky HÝBSA run odštartujú na 300 metrov najmenší priaznivci behu. Nasledovať budú preteky na 600 metrov pre deti od 8 do 11 rokov. Finálna disciplína pre deti od 12 do 15 rokov sa pobeží na 800 metrov.

Čo je HÝBSA bike?
Hromadné detské bicyklové preteky budú prebiehať v dvoch kategóriách a) pre deti od 4 do 7 rokov na 300 metrov a b) pre deti od 8 do 12 rokov na 600 metrov. Dieťa môže na prejazd trate využiť bicykel, prípadne odrážadlo. Podmienka je priniesť si vlastný bicykel, odrážadlo či kolobežku.

Čo je HÝBSA power?
Zážitkový beh s rôznymi disciplínami ako je  preskočenie, podlezenie, slalom, frekvencia, ťahanie, šprint, kačacia chôdza a lezenie pomedzi prekážkovú dráhu pre deti:
·        od 4 do 7 rokov so zakomponovaním 5 prekážok 
·        od 8 do 11 rokov so zakomponovaním 7 prekážok
·        od 12 do 15 so zakomponovaním 8 prekážok.

Registrácia a viac informácií 

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu