iná akcia
Ľadové kráľovstvo v OC Galéria

Zažite máj plný zážitkov v znamení obľúbených postavičiek z rozprávky Ľadové kráľovstvo jedine v obchodnom centre Galéria Bratislava - Lamač.

Táto akcia sa konala v minulosti

Pripravili sme pre vás bohatý program na celý mesiac:

7.5 od 16:00 sa môžete tešiť na Piesne z muzikálu ELSA A ANNA a autogramiádu hercov Petra Makranského, Romany Dangvanovej a Mirky Driňovej, s ktorými si spoločne zaspievame piesne z muzikálu ELSA A ANNA.

14.5. od 10:00 do 18:00 si budete môcť urobiť parádne fotky pri fotostene Ľadového kráľovstva spolu s hlavnými postavičkami rozprávky Ľadové kráľovstvo a okrem toho napísať svoje najtajnejšie priania do knihy želaní. Trom z vás ich naozaj splníme!

21.5. od  15:00 do 18:00 stretnete naživo obľúbenú postavičku, snehuliaka OLAFA. Odfoťte sa a zároveň súťažte  o  exkluzívne vstupenky na muzikál Elsa a Anna vo Vašom meste. Stačí uverejniť Vašu fotku s Olafom na Facebooku a označiť OC Galéria Bratislava - Lamač.

28.5. od 16:00 bude prebiehať súťaž o najkrajší kostým. Oblečte svojich drobcov do kostýmov hlavných hrdinov z rozprávky Ľadové kráľovstvo, navštívte nás a zasúťažte si o fantastické ceny.  Čaká na vás tím profesionálnych stylistiek, ktoré dotvoria krásne kostýmy vašich najmenších. Môžete sa tešiť na kopec zábavy a súťaží. Najkrajšie kostýmy získajú priamo na mieste rozprávkové ceny.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu