koncert
festival
iná akcia
Festík - najveselší detský festival

Prichádza 2. ročník najveselšieho detského festivalu Festík s veľkým prekvapením – bude sa konať v priestoroch s jedinečnou prírodnou atmosférou - na Dostihovej dráhe v Petržalke 25. a 26. mája 2019.

25.05.2019, So - 26.05.2019, Ne

Na obrovskom zelenom priestore Dostihovej dráhy v Petržalke ponúkne nielen skvelý hudobný program pre deti, ale aj ďalšie fantastické vychytávky.  Festík chce motivovať deti k športovaniu a tak pripravil zónu, kde si môžu vyskúšať rôzne športy. V rámci Wannado Festivalu športu odborníci rodičom poradia, na čo majú ich ratolesti talent a odporučia, kde ho môžu rozvíjať.

Samostatnú zónu budú mať aj obľúbené hračky – napríklad Barbie, ktorá oslavuje 60-te výročie vzniku, alebo značka Fisher-Price pre najmenších. Megablocks zóna zas pomôže utužovať vzťahy rodičov s deťmi, z neuveriteľných 50 tisíc kociek môžu spoločne stavať úžasné veci!  

K tomu všetkému im zaspieva Miro Jaroš, Spievankovo, Paci Pac, Smejko a Tanculienka a ďalší umelci. 

Všetci hudobníci chystajú pre Festík špeciálny program. Pripravené je aj prekvapenie pre nadšencov seriálov Prázdniny a Naši. Návštevníci sa stretnú so svojimi obľúbenými hercami, môžu sa s nimi porozprávať, urobiť si fotky. 

Druhý ročník festivalu prináša oveľa viac programu, čo si organizátori mohli dovoliť vďaka zmene priestoru. Dostihová dráha v Petržalke je nielen podstatne väčšia, ale ponúka aj kvalitnejšie možnosti na oddych v chládku. Keď sa deti „nabažia“ skvelej hudby, môžu spolu s rodičmi stavať z kociek, alebo sa zahrať v zóne so svojimi obľúbenými hračkami.

Foto: archív Evency

Odporúčame

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu