koncert
festival
letný festival
iná akcia
Festík - najveselší detský festival

Prichádza 2. ročník najveselšieho detského festivalu Festík s veľkým prekvapením – bude sa konať v priestoroch s jedinečnou prírodnou atmosférou - na Dostihovej dráhe v Petržalke 25. a 26. mája 2019.

Táto akcia sa konala v minulosti

Na obrovskom zelenom priestore Dostihovej dráhy v Petržalke ponúkne nielen skvelý hudobný program pre deti, ale aj ďalšie fantastické vychytávky.  Festík chce motivovať deti k športovaniu a tak pripravil zónu, kde si môžu vyskúšať rôzne športy. V rámci Wannado Festivalu športu odborníci rodičom poradia, na čo majú ich ratolesti talent a odporučia, kde ho môžu rozvíjať.

Samostatnú zónu budú mať aj obľúbené hračky – napríklad Barbie, ktorá oslavuje 60-te výročie vzniku, alebo značka Fisher-Price pre najmenších. Megablocks zóna zas pomôže utužovať vzťahy rodičov s deťmi, z neuveriteľných 50 tisíc kociek môžu spoločne stavať úžasné veci!  

Vystúpia najobľúbenejší slovenskí detskí interpreti od Spievankova, cez Mira Jaroša, Paci Pac, Haničku a Murka, Sníčka Huga a jeho kamošov, Smejka a Tanculienku, či Dana Heribana. Tínedžerov určite poteší Majk Spirit.

Festík prináša po prvý raz na Slovensko unikátny muzikál Máša a medveď. Ide o interaktívne predstavenie, ktoré bude pre deti mimoriadnym zážitkom. Pôsobivá veľkolepá produkcia ich zavedie priamo do deja obľúbeného príbehu. Máša a medveď je mimoriadne obľúbená rozprávka, ktorá je dokonca zapísaná v Guinnessovej knihe rekordov. Jedna z jej epizód totiž získala na youtube neuveriteľné tri miliardy vzhliadnutí. Tento skvost milujú deti všade na svete a muzikál je minimálne taký kvalitný ako animovaný seriál. 

Všetci hudobníci chystajú pre Festík špeciálny program. Pripravené je aj prekvapenie pre nadšencov seriálov Prázdniny a Naši. Návštevníci sa stretnú so svojimi obľúbenými hercami, môžu sa s nimi porozprávať, urobiť si fotky. 

Druhý ročník festivalu prináša oveľa viac programu, čo si organizátori mohli dovoliť vďaka zmene priestoru. Dostihová dráha v Petržalke je nielen podstatne väčšia, ale ponúka aj kvalitnejšie možnosti na oddych v chládku. Keď sa deti „nabažia“ skvelej hudby, môžu spolu s rodičmi stavať z kociek, alebo sa zahrať v zóne so svojimi obľúbenými hračkami.

Foto: archív Evency

Odporúčame

Slnečný festival v Senci

6.9.2019 - 7.9.2019 / Senec

Nedeľa s príbehom: Za knihami

Ne 29.9.2019 / Slovenská národná galéria Bratislava

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu