koncert
divadlo
Hanička a Murko

Malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko sú obľúbené bábky. Deti ich poznajú z YouTube, z Detskej televízie RiK, z CD a DVD, ale aj zo živých koncertov. Veselé predstavenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla.

Táto akcia sa konala v minulosti

Deti sa môžu vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Okrem pesničiek z nového CD (napr. Princezné, Hasiči, Mačiatka a ďalšie) zaznejú aj štyri najväčšie hity z prvého CD, medzi nimi najobľúbenejšie pesničky Autá a Ika-tika-gymnastika. Koncert Haničky a Murka je súčasťou jesenného koncertného turné k novému CD “Pesničky pre škôlkarov 2” v 19 mestách na celom Slovensku.

 

Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov - sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili. 

 

Hrajú:

Veronika Horňáková, Natália Kajzerová, Alžbeta Kamenská, Michal Zeman


9.11.2019, 16:00
Miesto:
Park oddychu Inspiro, Ivanka pri Dunaji, Nádražná 36


10.11.2019, 10:00

Miesto: Dom kultúry, Dunajská Lužná, Námestie sv. Martina 3

 

Predstavenie je určené pre malé deti - predovšetkým v škôlkarskom veku. Zabavia sa však aj staršie deti a tiež dospelí. Predstavenie trvá 60 minút a po jeho skončení nasleduje spoločné fotenie s Haničkou a Murkom a ich veľkými kamarátmi. Hanička a Murko vám radi podpíšu svoje nové CD Pesničky pre škôlkarov 2 (škôlkarka Hanička aj kocúrik Murko si už nacvičili svoj podpis:).

 

V prípade, že sa vstupenky nevypredajú v predpredaji, bude možné ich zakúpiť na mieste podujatia. Vstup do foyer: 30 minút pred predstavením.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu