letný festival
Leporelo - detský kreatívny festival

Ahojte decká. Viete prečo je Festival Leporelo úplne jedinečný? Pretože spája a tvorí, zabáva a učí.

Táto akcia sa konala v minulosti

Nenechá vás sedieť v kúte. Príďte všetci k nám a zoberte so sebou svoje rodinky! Budeme spievať, hrať, tancovať, športovať, variť, počítačovať, kresliť, stihať, vyšívať, lepiť, písať, čítať, zabávať sa a blázniť.

Čakajú na vás obľúbené spevácke hviezdy, veľa hercov, moderátorov, umelcov – ktorí vám budú pomáhať na jednotlivých stanovištiach. Nenechajte si ujsť najväčší detský kreatívny festival pod slnkom.

Nádherný areál Kulturparku v Košiciach sa na dva dni premení na svet plný hudby, tanca, filmu, zábavnej vedy a techniky, športu, zdravej a chutnej školy varenia, tvorivého čitania, písania, maľovania, herectva atď.

Každým zo stanovísť bude deti sprevádzať známa osobnosť, či už v podobe speváka, speváčky, herca, moderátora, umelca či zabávača. Tí deťom ukážu svoje remeslo v podobe workshopov zoči-voči.

Nebudú chýbať oddychové zóny s tulivakmi a baby zóna s prebaľovacími kútmi.

Okrem spomínaných workshopov na vás bude čakať fantastická fun zóna, obrovské bublifuky, pena, guličky, lepiace steny, drevený kolotoč a množstvo ďalších atrakcií, chutný foodcourt s bohatou ponukou pre celú rodinu, kúzelník, šašovia, bábkové divadlo a mnoho ďalšieho.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu