reštaurácia
Mercado a Mlska
Einsteinova 3541/18, 82101 Bratislava

Táto reštaurácia vás nadchne, pokiaľ ste rodičia najmä dômyseľnosťou s akou mysleli na deti. Ďakujeme.

Detské menu: V jedálnom i nápojovom lístku sme si všimli, že ich autori venujú špeciálny priestor deťom. Deti si môžu pochutiť napríklad na detských palacinkách, jedle s poetickým názvom Totorizotto, mini hovädzom burgri a podobne. Nechýbajú aj špaldové palacinky alebo bezlepové lievance. Potešia aj koktejly z čerstvých štiav alebo kombinácie rôznych čerstvých štiav podľa vlastného výberu.

Možnosti: Deti aj rodičov isto poteší priestor pre vykrajovanie vlastných koláčikov z cesta, rovno pod nosom kuchára. Deti tak môžu vidieť priamo do kuchyne. Hneď vedľa je dlhý stôl aj s farbičkami a omaľovánkami pre tie deti, ktoré si chcú kresliť. A kto si dá dole topánky, môže nazrieť aj ďalej a pohrať sa v detskom kútiku. Deti do 3 rokov by tam mali byť pod dozorom rodiča lebo sa tam nachádzajú aj menšie stavebnice.

Detský kútik: Je čistý, útulný, s výhľadom na vonkajšie ihrisko, malou šmykľavkou, závesnými hojdačkami a rôznymi hračkami - najmä drevenými.

Toalety: Nachádzajú sa hneď za rohom, vedľa reštaurácie. Toaleta pre malých je v miestnosti vyhradenej na dojčenie, kde si môžete prípadne ohriať pokrm, sú tu aj dva prebaľovacie pulty, WC a ak máte so sebou viac detí, alebo jedno neposedné, snáď poteší TV s rozprávkami.

Parkovanie: Keďže podnnika sa nachádza v obchodnom centre Aupark, zaparkovať môžete tu podľa aktuálneho cenníka.   


     

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu