detské oslavy
divadlo
Rozprávkový Gašparko
Topoľčianska 20/22, 85105 Bratislava

Bábkové a činoherné predstavenia pre rodiny s deťmi, interaktívne predstavenia, otvorená scéna pre malé divadlá, rôzne workshopy a besedy, narodeninové oslavy, predajnička. To všetko nájdete v petržalskom divadielku.

Bábkové a činoherné predstavenia pre rodiny s deťmi

Rodinné prostredie Divadla Rozprávkový Gašparko s kapacitou 80 divákov ponúka pravidelné hranie pre verejnosť každý víkend i cez týždeň:

v sobotu podvečer a v nedeľu dopoludnia sa konajú divadelné predstavenia s dĺžkou približne 45-50 minút a sú určené pre deti od 3 rokov (pre mladšie po uvážení rodiča)

pre menšie deti ako 3 roky sú divadelné predstavenia upravené na 30 minút a konajú sa 2x do mesiaca vo štvrtok dopoludnia

Interaktívne predstavenia
Divadlo Rozprávkový Gašparko poskytuje unikátny priestor pre užší kontakt hercov s publikom a vytvorenie neopakovateľného vzťahu medzi nimi, čo podporuje zážitok z divadelných predstavení. Deti si predstavenia užívajú vtiahnutím do akcie – zapojením cez pesničky, kreslenie, pomocou hercom. Herci pozývajú divákov do spolupráce, a tak sa deti (niekedy i rodičia) stávajú súčasťou predstavenia.

Otvorená scéna pre malé divadlá
Divadlo Rozprávkový Gašparko je otvorené pre nových hercov, vyhľadáva zaujímavé a krásne divadlá a pozýva ich na svoju scénu. Preto je program rozmanitý a rôznorodý. Od marionetových divadiel, cez maňuškové, až po činoherné – každý si nájde niečo a vždy sa dobre zabaví.

Workshopy, besedy
Divadlo Rozprávkový Gašparko ponúka aj priestor pre rozvoj povedomia o bábkovom divadle, preto vyhľadáva spoluprácu s bábkohercami, scénografmi, režisérmi, spisovateľmi, aby aj prostredníctvom besied a workshopov priblížilo krásu a taje bábkového divadla deťom i dospelým.

Narodeninové oslavy
Nezabudnuteľné narodeninové oslavy s divadelnou atmosférou si užijete v našom priestore vďaka spolupráci a dlhoročným skúsenostiam Agentúry MaKiLe. Naše oslavy sú plné rozprávkových postáv – začíname už animátormi, ktorí sa vždy zladia do témy oslavy.

Pokračujeme divadelným predstavením podľa vlastného výberu, neskôr sa posilníme narodeninovou tortou a vrhneme sa do hľadania sladkého pokladu. Po gratuláciách sa na záver poriadne vybláznime na našej minidiskotéke. Našimi zbraňami sú fantázia a tvorivosť, aby oslava bola nezabudnuteľným a krásnym zážitkom pre všetkých.

Gašparkova rozprávková predajňa
V Gašparkovej rozprávkovej predajni nájdete tovar súvisiaci s divadlami – CD divadelných súborov s pesničkami z divadiel, krásne magnetky na pamiatku, či rozprávkové máňušky. Kúsok divadla si tak môžete odniesť na pamiatku domov.

Vstupenky na akcie si môžete rezervovať na webstránke divadla alebo zakúpiť online.

Otváracie hodiny:

Po: otvorené podľa programu
Ut: otvorené podľa programu
St: otvorené podľa programu
Št: otvorené podľa programu
10:00 – 11:00: Rozprávkové Divadielko (2x do mesiaca)
Pi: otvorené podľa programu
16:00 – 20:00: Rozprávkové zážitkové akcie (nepravidelne)
So: otvorené podľa programu
17:00 – 18:00: Rozprávkové Divadlo (cez školský rok)
Ne: otvorené podľa programu
10:30 – 11:30: Rozprávkové Divadlo (cez školský rok)
(otvorené 15-30 min. pred akciou a 15-30 min. po akcii)

Ako sa k nám dostanete?

nájdete nás na Topoľčianskej 20/22 v Bratislave – Petržalke

naše priestory sú pod terasou od Jantárovej cesty

Autobusom:
- zastávka Šintavská – 92, 95, 97, 99, 192
- zastávka Holíčska – 68, 94 + cca 5 min. pešo smerom k Veľkému Draždiaku
- zastávka Technopol – 83, 98 + cca 7 min. pešo smerom k Strečnianskej

Autom:
-
Topoľčianska 20/22 – uvidíte nás od Jantárovej cesty - zaparkovať môžete na parkoviskách v okolí.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu