07.07.2019
blog
Kniha: Veľký výlet a skrytý poklad

Nová knižka pre menšie deti a krásnymi ilustráciami je tu! Oskar, Linda a Emil sú najlepší priatelia. V jeden letný deň sa vyberú na veľký výlet. Podarí sa im nájsť poklad? Príbeh o priateľstve, ktorý mladšie deti hravo prečítajú z ilustrácií. Knižka Veľký výlet od Ekateriny Trukhan je vhodná pre najmenšie deti, ktoré ešte len začínajú s čítaním. Je to obrázková knižka, takzvaná picture book, ktorá slúži ako pomôcka pre deti, pretože príbeh je okrem textu vyrozprávaný v ilustráciách.

Knižku sme vytlačili štyrmi Pantone farbami. Je medzi nimi aj ružová korálová farba, Pantone farba roka. Veľký výlet je ideálna knižka pre všetky deti na ich prázdninové dobrodružstvá. K vode na pláž, k babke na chalupu alebo na deku v parku. Súčasťou knižky je aj interaktívny pracovný list, v ktorom si deti môžu nakresliť mapu svojho veľkého výletu a čo všetko si naň potrebujú zabaliť.

Písmo na mieru vytvoril grafický dizajnér a typograf Ondrej Jób. Použitý papier má certifikát udržateľného lesohospodárstva. Je bez chlóru, ktorý sa bežne pridáva do papiera. Považujeme za dôležité, aby boli detské knihy bez zbytočnej chémie.

Kúpiť si ju osobne môžete v predajni Egreš v Novej Cvernovke alebo objednať online 

Odporúčame pre deti od 2 do 4 rokov.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu