14.05.2024
blog
Symfónia umenia otvára dvere detským talentom: hľadá nové spevácke hviezdy!
Festival Symfónia umenia, vyhlasuje konkurz na spevákov/speváčky do pripravovaného koncertu s názvom "Rozprávka o pravom šťastí". Táto jedinečná príležitosť ponúka mladým talentovaným spevákom vo veku od 8 do 13 rokov možnosť účinkovať v tomto veľkolepom predstavení, ktoré bude mať premiéru práve na festivale Symfónia umenia.

Spoločne s dirigentom Gabrielom Rovňákom sme sa po minuloročnom úspechu koncertu Najkrajšie česko-slovenské rozprávky, rozhodli zopakovať aj tento rok spoluprácu na festivale.  Verím, že umenie má inšpirovať a transformovať životy nielen dospelých ale aj detí. Preto dávame túto možnosť, vďaka ktorej naše deti rozvinú svoj umelecký potenciál a zároveň si užijú nezabudnuteľný zážitok na pódiu. Tento koncert nie je len o hudbe ale aj o podpore a povzbudení budúcich generácií umelcov. - Andrea Kozáková, riaditeľka festivalu Symfónia umenia.

Konkurz sa uskutoční dňa 8. júna o 15:00 hodine v DK Ružinov, Ružinovská 28,

Najúspešnejšie deti budú mať možnosť vystúpiť na veľkom festivalovom pódium spolu so symfonickým orchestrom a profesionálnymi spevákmi. Toto stretnutie s hudobnými špičkami bude pre mladých umelcov nezabudnuteľným zážitkom.

Máte talentovaného speváka/speváčku vo veku od 8 do 13 rokov? Nezmeškajte túto šancu a prihláste sa ešte dnes!

Registrácia je otvorená do 31. mája 2024.

Viac informácií a registráciu nájdete na oficiálnej stránke festivalu.

Organizátor: MČ Bratislava-Ružinov


O festivale Symfónia umenia:

Medzinárodný multižánrový festival Symfónia umenia je najväčším open air festivalom svojho druhu na Slovensku. Spája rôzne žánre a prepája ich s inými formami umenia. Jeho cieľom je sprístupniť umenie širokej verejnosti a prinášať veľké orchestrálne produkcie.

Odporúčame

Takmer pyšná princezná

1.6.2024 - 9.6.2024 / Dom kultúry Ružinov

Tonko, Slávka a kúzelné svetlo

So 25.5.2024 / Kino Lumière

Klamár Jago

Ne 26.5.2024 / DK Lúky

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu