detský tábor
​Letný denný tábor s Lacim Strikeom  

Naše denné tábory sú už legendárne. Tento projekt je tu už viac ako desaťročie a veľmi úspešne funguje. Náš denný tanečný tábor je výnimočný tým, že jeho osnova je vytvorená Lacim Strikeom a je obohacovaná každoročne o nové impulzy. Navyše takú nezameniteľnú rodinnú atmosféru, ako je v TREET DANCE ACADEMY nenájdete nikde inde.

Táto akcia sa konala v minulosti

Termíny:  

1.turnus: Bratislava:  4.- 8.7.
2.turnus: Trenčín: 11. - 15.7.
3.turnus: Bratislava: 18. - 22.7.
4.turnus: Košice: 25.-29.7.
5.turnus: Bratislava: 1.-5.8.
6.turnus: Žilina:  8.-12.8.
7.turnus: Zubrohlava: 15.-19.8.

Vek: od 6 rokov

Cena: Na stránke sú uvedené iba akciové ceny pre tých, ktorí sa prihlásili do konca mája, preto sa radšej informujte osobne. Cena sa rôzni v závislosti od miesta konania tábora. 

Hip Hop je v tomto originálnom tábore cítiť na každom kroku. Lektormi sú prvotriedni tanečníci, ktorí účinkovali aj v divadelnom predstavení Julio a Romea, tancujú na pódiach s Darou Rolins a sprevádzajú Laciho Strikea na vystúpeniach. Samozrejme, že s deťmi trénuje aj Laci. Táto u nás najvýraznejšia tanečná osobnosť má dlhoročnú skúsenosť v práci s deťmi. 

Počas tábora deti trénujú denne tanec a pracujú na spoločnej choreografii. Tú odprezentujú pre rodičov spolu s Lacim Strikeom a jeho tanečníkmi v spoločnej SHOW na záver tábora v piatok. Počas týždňa sú pre spestrenie nachystané ďalšie elementy HIP HOPU. Deti si ich vyskúšajú na vlastnej koži. ŠKOLA RAPU (decká rýmujú do hudby vlastné texty, víťaz je odmenený), ŠKOLA DJingu - (Ako vyzerá ozajstná platňa? Prečo má gramofón diamantovú ihlu? Čo to je gramofón? Ako sa mixujú platne? Môžem si to vyskúšať? ANOOO :-) Na všetko deti dostanú odpoveď).   GRAFFITI výroba vlastných tričiek pomocou sprejov. Čo si vytvoria, to si aj oblečú na vystupko v piatok na spoločnú show s Lacim a jeho tanečníkmi.

Pre deti je zabezpečený pitný režim, ovocie a obedy. Na tréningy deti potrebujú tenisky a oblečenie. Nemusí to byť nič špeciálne. Budú sa venovať rôznym štýlom tanca, tak nielen deti, ale aj oblečenie dostane zabrať :-)

Brány tanečnej školy sú otvorené od 8:00 (v Košiciach od 7:00). Posledná aktivita končí o 15:00. Tanečná škola je otvorená do 16:00. Dovtedy sú Vaše deti pod naším dozorom. Prvá a posledná hodina je určená na príchod a na odchod detí. 

Prihlášky a bližšie info na: stanka@streetdance.sk alebo 0911 47 22 99.

Odporúčame

Vševedko festival

Ne 14.3.2021 / Stará tržnica

Ako sa hrali naši...

12.12.2020 - 9.1.2022 / Múzeum mesta Bratislavy MMB

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu