iná akcia
Deň detí na dvoch kolesách
Vážení rodičia, radi by sme vás pozvali na Deň Detí v Bratislave - Partizánsku lúku, kde spoločnosť Recare v spolupráci s Bearider – cyklistická škola a International House Bratislava v areáli amfiteátra pripravujú akciu nielen pre vaše deti.
Táto akcia sa konala v minulosti

Zosnovali sme pre vás športovo-informačnú akciu, ktorej cieľom bude prekonať na bicykli krátku trať s profesionálne zostavenými prekážkami. Vašim deťom sa budú venovať certifikovaní tréneri cyklistiky s Bearider a profesionálny pretekár v horskej cyklistike Samo Pivko.

Vaše deti, ale aj vy budete mať možnosť vyskúšať zostavenú nenáročnú cyklistickú trať využívanú aj pri tréningoch začiatočníkov. Na toho, komu sa podarí zdarne zdolať trať, bude čakať nezvyčajne zaujímavá odmena...

Bicykle budeme na mieste aj požičiavať (len pre účely akcie), takže nie je nutné prísť na vlastnom. Trať si však môžete vyskúšať aj na vlastnom bicykli.

Mysleli sme aj na najmenších a preto vieme zapožičať aj bicykle pre deti od 2 rokov, a motivovať ich drobnou sladkosťou, nápojom či balónom. 

Celý realizačný tím je pripravený poskytnúť vám možnosť získania jedinečného zážitku bezpečnej jazdy na profesionálne zostavenej trati, ako i možnosť získania pre vás dôležitých a prínosných informácií....

 

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu