iná akcia
Deň detí – Splav Dunaja z Hainburgu do Bratislavy
Úžasný relax po horúcom dni, jemný vetrík, žiadne komáre a pohodová vodná hladina, ktorú občas rozvlní loď. Splav s dopravou do Hainburgu a jedinečný zážitok aj pre tých, čo na vode ešte nikdy neboli. Splav je vhodný aj pre rodičov s deťmi, vždy vás sprevádza náš inštruktor, ktorý vám vie poradiť aj pomôcť. V cene je samozrejme aj doprava.
Táto akcia sa konala v minulosti

Výlet na stabilnom katamarane: 19 € / osoba
Výlet na morskom kajaku: 25 € / osoba

Stretávame sa o 14:00 v Karloveskej zátoke na Botanickej ul. pri Lodenici UK (od botanickej záhrady uvidíte rovno dole modrú bránu, cez tú prejdete až k lodenici). Naložíme vás do busu a odvezieme do Hainburgu. Splavujeme cca hodinu až hodinu a pol až do Bratislavy.

Cestou môžete vidieť hrad Hainburg, kopec Braunsberg, aj hrad Devín. Pri troche šťastia uvidíte bociany, volavky, orliaky a možno aj bobry.

Stabilné dvojmiestne kanoe spájame pre našich klientov do katamaranov, ktoré sú vhodné a bezpečné pre úplne každého. Pre skúsených máme jedno aj dvojmiestne komfortné morské kajaky.

Pre uzavreté skupinky možnosť dohodnúť samostatný termín aj v iné časy a dni.

Pre záujemcov ponúkame možnosť dopraviť sa do Hainburgu vlastnými bicyklami, ktoré vám v rámci ceny odvezieme späť do BA.
Pri vlastnej doprave bicyklom je zľava 5 € zo štandardnej ceny.

V cene je:
– zapožičanie morského kajaku alebo kanoe
– zapožičanie špricky (pre morský kajak)
– zapožičanie pádla
– zapožičanie plávacej vesty
– doprava do Hainburgu
– doprovodný safety kajak s inštruktorom
– fotografie z výletu

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu