iná akcia
Prechádzka / exkurzia
Novoročné tvorivé prechádzky pre deti s A4

S výtvarníčkou Danielou Krajčovou aj v novom roku organizujeme sériu tvorivých prechádzok, ktoré sa budú konať od januára do marca 2022 každú stredu poobede. Inšpirovať sa budeme okolím A4, pričom na každej dielni budú deti reagovať na iné špecifické miesto – napríklad budovu YMCA, Námestie Slobody, Rozhlas, par Belopotockého, a ďalšie.

Táto akcia sa konala v minulosti

15.00 – 17.00 hod / každá streda 19.1. – 16.3. / detské tvorivé dielne / 10 € / 70 € všetky termíny 

Tvorivé dielne s Dankou Krajčovou pre deti od 6 do 11 rokov

Na začiatku sa prejdeme na miesto, ktoré budeme spoločne skúmať. Porozprávame sa o jeho histórií, súčasnom stave, funkcii, architektonických či prírodných prvkoch. Urobíme si fotky, kresby tvarov, objektov či miest, ktorá nás zaujmú.

Deti budú potom priamo na mieste alebo v ateliéri v A4 výtvarne reagovať na navštívené miesto – vyskúšajú si rozličné výtvarné techniky, naučia sa aj tvorivo pristupovať k videnému a zažitému, či citlivo pozorovať okolie a jeho súvislosti.

Výtvarné techniky: kresba ceruzkou, tušom, kriedou, pastelom, kresby do piesku, maľba akvarelom, temperkami, hlinou, odtláčaním, frotážou, vystrihovaním, tvorba jednoduchých modelov, tvorba s nájdenými a recyklovanými predmetmi.

Všetky termíny sú: každá streda od 19. do 16.3.2022 

Materiál je v cene. Kapacita je obmedzená, maximálny počet detí v skupine: 10

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na workshop@a4.sk

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu