koncert
iná akcia
Hudobné kakao 16: Láva hrá

Náš príbeh sa stal pradávno-dávno, keď na voňavej planéte Mňams žili svoj chutný život stvorenia najrôznejších veľkostí, chutí a tvarov.

Táto akcia sa konala v minulosti

Pod korpusovým povrchom sa motali kyslé dážďovky, v polevových jazierkach kvákali karamelové žaby a po hustých lízatkových lesoch sa naháňali čokosaury. Neviete si ani len predstaviť tie lahodné zvuky, ktoré sa Mňamsom širili, keď sa po želatínových lúkach prehnalo stádo fialových kráv. 

Lenže jedného dňa sa k životu prebudila sopka, ktorá roky pokojne odfukovala a z jej útrob sa vychrlila obrovská masa kakaovej lávy. Kde predtým vládol čulý život, teraz tiekli prúdy horúceho sladkého nápoja. Zrazu však sopka začala chrliť ešte čosi...pozrite sa bližšie, čo to je? Zvláštne predmety všemožných tvarov, veľkostí, z rôznych materiálov. Čo sa s nimi ale dá robiť a ako fungujú? Pozrite sa, LÁVA HRÁ, pridajte sa aj vy!

Hudobné kakao: séria koncertov (nielen) pre deti pokračuje vďaka Fondu na podporu umenia aj tento rok! Pripavujú ho občianske združenia design factory a Konvergencie. Ak ste naše koncerty s deťmi zažili, máte sa aj teraz na čo tešiť. Ak nie, pridajte sa k nám! Hudobná pedagogička Erika Krkošková cez príbeh deti vtihane do tajov vytvárania zvukov a hudobnej hry. 

Hudobná dielnička bude prebiehať v kolektíve 15-20 detí (a ich rodičov) a je vhodná pre deti vo veku 4-9 rokov.

Vstupné 4 eurá/osobu, rezervácia miesta na info@designfactory.sk

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu