koncert
Hudobné kakao #18 Tanec v láve

Čo niektorí nazývajú cukrárskou katastrofou, to iným ukazuje dovtedy skryté krásy. Obrovská sopka na Mňamse vychrlila kakaovú lávu a s ňou aj množstvo hudobných nástrojov na ktorých sme hrali. To, čo iným znelo ako hluk valiacej sa lávy, to bola pre nás sladká pieseň, ktorú sme si zaspievali tiež.

Táto akcia sa konala v minulosti

Naše putovanie nás zaviedlo do nížiny, ale pozor! Zrazu nie je kam stúpiť, čo teraz, vpravo láva, vľavo láva, kakao nás obkľúčilo! Predsalen sa čosi črtá, pár sušienkových kameňov sa začína objavovať nad divokou riekou. Preskáčeme na druhú stranu, rýchlo, obratne, hop a skok, hopi hop. Aha, veď vy tancujete na lávový popevok! Ani neviete ako a tancujete tanec v láve.

Hudobné kakao: séria koncertov (nielen) pre deti pokračuje vďaka Fondu na podporu umenia aj tento rok! Pripravujú ho občianske združenia design factory a Konvergencie. Ak ste naše koncerty s deťmi zažili, máte sa aj teraz na čo tešiť. Ak nie, pridajte sa k nám! Na treťom Kakau v tomto roku Martina Janegová cez príbeh deti vtiahane do tajov pohybu tela a tancovania.
Hudobná dielnička bude prebiehať v kolektíve 15-20 detí (a ich rodičov) a je vhodná pre deti vo veku 4-9 rokov.

Vstupné 4 eurá/osobu, rezervácia miesta na info@designfactory.sk
 

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu