detské oslavy
divadlo
Gašparkovo divadlo
Rudnayovo námestie 4, 81101 Bratislava

Rodinné prostredie divadla Bratislavský Gašparko s kapacitou divákov do 45 detí ponúka pravidelné hranie každý víkend. Cez týždeň býva predstavenie určené pre škôlky obvykle okolo 10 hod.

Na každé predstavenie divadla je nutné sa registrovať. Platba za rezervovanú vstupenku je možná pred začatím predstavenia priamo v predajni divadla. Predajňa je otvorená vždy 1 hodinu pred predstavením. Vstupenku je potrebné uhradiť a vyzdvihnúť najneskôr 20 minút pred začatím predstavenia, po tomto termíne je rezervácia zrušená.

Divadlo Bratislavský gašparko je zamerané na detského diváka vo veku 2 až 10 rokov. Divadlo existuje od roku 2008 . Pravidelne ponúka verejné predstavenia v sobotu a nedeľu. Na želanie realizuje súkromné predstavenia pre škôlky, firmy a ďalších záujemcov aj mimo priestorov divadla.

Predstavenia sú veľmi rozmanité, od tradičných marionetových cez klasické slovenské rozprávky až po interaktívne detské predstavenia. Okrem predstavení organizuje v priestoroch divadla aj iné aktivity ako napríklad tvorivé dielne, detské kurzy, detské oslavy a čítanie rozprávok. V priestoroch galérie sa realizujú vernisáže a výstavy.

Súčasťou divadla je miestnosť určená pre detskú herňu, kde sa deti môžu sami hrať na klasickom marionetovom divadle. Herňa je otvorená vždy pred a počas predstavení.

 

 

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu