detské oslavy
zvieratá a farmy
Pod Gaštankou - Farma v Modre
Kalinčiakova , 90001 Modra

Ak si chcete oddýchnuť v okolí Bratislavy a v prírode, zavítajte na farmu Pod Gaštankou. V rodinnej atmosfére medzi vinicami sa môžete osviežiť čerstvou limonádou aj zajesť si v bufete. Ako prílohu servírujú známy, výborný chlebík z pekárne v Častej. Koláčiky, muffiny, štrúdla, klobásky, či iné dobroty vždy potešia. Menu: 

Varia tu teplé domáce jedlá. Vždy majú chutnú polievku, pomalé pliecko, bryndzové halušky, šúľance, hot dogy pre deti, kuracie penne, a okrem toho vždy niečo nové ako guláše, grilované špeciality, farmárske hamburgery, bravčovinky, domáce sladké a slané koláče, limonády, a tiež modranské vína. Na pamiatku si môžete odniesť suvenír či nejaký domáci výrobok.

Možnosti: 

Deti uvidia kone (za poplatok sa môžu povoziť/za veľké kolečko zaplatíte 1,50€), prasiatka, kozy, ovce aj zajacov alebo sa zahrajú na preliezke či s detskou písacou tabuľou. Kto by mal chuť na opečenú slaninku či špekáčik, môže si ho upiecť sám na ohni. Prenájom ohniska do 5 hodín stojí 30 €. V cene je sedenie, drevo, stôl a opekadlá,.  

Najväčším lákadlom je pohoda, ktorú tu zažijete. Odpočinúť si môžete aj v tieni pod stromami na tuli vakoch, alebo deke zatiaľ čo sa deti hrajú na ihrisku, alebo sledujú miestnych pávov. Atmosféra je tu veľmi príjemná, až rodinná. Cez víkendy sa tu navyše konajú rôzne workshopy, aj pre najmenších. Deti sa tu priučia tajom decoupage alebo si tu vyrobia vlastné linorytové obrázky. Navyše sú tu hojdačky, preliezky a rôzne hry, na ktorých si deti precvičia svoje zručnosti. Pod Gaštankou sa nestarajú len o zvieratká ale aj pestujú zeleninu a bylinky. Príďte sa inšpirovať tunajšou záhradkou a ukázať deťom ako vyzerajú políčka plné zdravej zeleninky.   

Novinky pre detské skupiny v sezóne 2016 (školy, škôlky, detské tábory)

Život na farme  
Tento program trvá asi 45 minút. Deti sa počas neho dozvedia náučno-dobrodružným spôsobom niečo nové a zaujímavé o farme a zvieratkách. Súčasťou programu je kŕmenie zvierat, česanie koní plus deti hľadajú indície a mapu, ktorá ich privedie ku Zlatej podkove. Cena: 1,50€ na dieťa, minimálne však 30€ za skupinu. 

Eko vzdelávanie 
Tento program trvá asi 45 minút. Deti sa naučia formou hry separovať odpad, naučia sa čo je to kompostovanie, zaučia ich tu do tajov starostlivosti o zeleninovú záhradku a spoznajú bylinky. Cena: 
1,50€ na osobu, minimálne 30€ za skupinu. 

Okrem toho môžete zažiť vozenie na koni: 1,50€ za kolečko. 

Občerstvenie 
Ako desiatu vám vieme ponúknuť: hot dog 1,50€, domáce šúľance: 3,90€. Tiež je možné si objednať detské skupinové obedové menu: polievka a hlavné jedlo/3,90€/dieťa. V prípade záujmu je možné si opekať: opekací balík (špekačka, slaninka, chlieb, zelenina, nápoj, horčica, kečup): 3,50€/dieťa. 

Oslavy
Rodinné oslavy, teambuildingy alebo iné posedenia pre skupiny do približne 40 hostí vieme uvítať v našej novej stodole a ponúknuť chutný farmársky catering z lokálnych a sezónnych surovín

GPS: N 48° 20‘ 18“ E 17° 17‘ 27“, 900 01 Modra

Program, príjemné posedenie v tieni stromov alebo zábavu pri hrách tu nájdete počas aktuálnych otváracích hodín, ktoré nájdete na na Facebook page Pod Gaštankou.

 

ObrázokObrázokObrázok

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok 

 

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu