reštaurácia
Reštaurácia Drag
Staré Grunty 64, 84104 Bratislava

Drag je reštaurácia v príjemnom prostredí, s oplotenou terasou, čiže si môžete byť viac či menej istí, že Vaše dieťa nevybehne na ulicu, či cestu. Odskúšali sme ju s rôzne starými deťmi a musíme pochváliť personál, kuchára aj funkčné ihrisko, kde sa deti výborne zabavili.

Možnosti: Reštaurácia je priestranná, svetlá, dobre sa tu pohybuje aj s kočíkom. Detská sedačka nie je problém. Veľkou výhodou tejto reštaurácie z pohľadu rodičov je to, že tu majú zimnú záhradu. Cez presklenné steny teda rovno vidíte od stola na deti ako sa hrajú na ihrisku. To je oddelené od cesty plotom, čiže sa v pokoji najete aj na terase alebo vo vnútri, v prednej časti.

Detské ihrisko: Nachádza sa vonku, pri každej návšteve sme ho našli upravené, čisté a s nepoškodenými preliezkami. Okrem detského domčeka tu stojí drevená preliezka, húpačka, terče a menší skákací hrad.

Detské menu: V jedálničku si deti vedia nájsť rôzne pochúťky ako je zmrzlina či palacinky s mascarpone, mandľami a brusnicovou omáčkou. My odporúčame tunajšie polievky, ktoré veľmi chutili aj deťom a domáce limonády s ovocím, na ktorých naozaj nešetria. Kompletný jedálny lístok nájdete aj na webe.

Toalety: Nachádzajú sa priamo v reštauracii, vstup je bezbariérový, no keďže sú menšie, prebaľovací pult sa sem už nezmestil.

Ako sa sem dostať: reštaurácia sa nachádza neďaleko Prírodovedeckej fakulty. Ak pôjdete autom z Mlynskej doliny, držte sa cesty na Karlovu Ves - cez kopec, potom doľava hore smerom k fakulte

Parkovanie: Parkovanie v okolí je bezplatné.

Bezbariérovosť: Vstup aj ostatný pohyb je bezbariérový. Jeden schod smerom k toaletám sa dá obísť z druhej strany.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu