plavárne a wellness
Výlet do Patiniec
Ul. Roľníckej školy 1096, Komárno

Kúsok od Komárna je miesto, kde si môžete oddýchnuť aj so svojimi deťmi vo vode alebo zájsť aj na výlety v okolí. Patince si možno pamätáte z vlastného detstva. Čosi sa zmenilo, čosi nie - vyskúšajte a uvidíte. V tomto hoteli sme boli ubytovaní v minulosti dvakrát. Tretíkrát po rokoch sme sem prišli aj s deťmi. Testovali sme ubytovanie, služby a možnosti. 

Wellness Hotel Patince  

Parkovanie: Zaparkujete ako hoteloví hostia zdarma pred hotelom. Miest je naozaj dosť, nemusíte sa obávať.

Ubytovanie: V tomto 4-hviezdičkovom hoteli nás zaskočilo, že nám tu neupratovali izby. Smetné koše (s použitými plienkami) vysypali až potom ako sme o to požiadali. Ubytovanie ale bolo odhliadnuc od tohto faktu príjemné, izba priestranná, slnečná. Prístelka, ktorú nám do izby dodali nezúžila priestor nijako významne. V televízii deti potešil aj kanál s rozprávkami.  
 
Stravovanie: Úroveň raňajok podľa nás nezodpovedala súčasným trendom. Vo forme švédskych stolov síce bola aj šunka, aj syr, alebo mussli (aj bezlepkové), no výber syrov, jogurtov, alebo ovocia bol veľmi slabý. Rovnako nás sklamalo, že to, čo sa prezentovalo ako džús bolo všetko len nie džús. Freshdžús k dispozícii nebol vôbec. Pečivo bolo síce čerstvé, mäkké a chutné, no výber bol tiež slabší. Čo sa týka mlieka, chýbalo nám bezlaktózové mlieko ako aj produkty pre ľudí s intoleranciou na laktózu, a s celiakiou, ktorých v poslednom čase pribúda. Večere boli uspokojivé.

Bezbariérovosť: Vstup do hotela je bezbariérový. V hoteli je inštalovaný výťah, ktorým sa dostanete z ubytovacej časti na recepciu. Z recepcie sa ale smerom do šatní a k bazénovému svetu dostanete iba po schodoch, čo je veľkým nedostatkom v prípade, že ste vy alebo vaše dieťa nejako hendikepovananí.  

Bazény a voda: Vo vnútorom bazénovom svete je pekne, príjemne, čisto. V priestore sme sa cítili naozaj fajn. Nachádza sa tu väčší bazén s rôznymi masážnymi triskami aj protiprúdom a "jaskyňou". Nájdete tu vírivku aj bazén s teplou liečivou vodou, kam majú deti do 6 rokov vstup zakázaný. Naopak, najviac ich poteší bazén s teplejšou vodou a hĺbkou 0.75 metra, kde je pre ne pripravená aj šmykľavka. Bazénik pre úplne malé detičky tu chýba. V zóne sa nachádzajú aj toalety, dosť vetrané, čiže je tam trochu zimšie, bez detského šerblíka, detskej toalety, resp. prebaľovacieho pultu. Najesť sa tu dá v bufete so sedením, ktorý je len na skok od bazénov. V ponuke sú klasické "kúpaliskové" jedlá ako waffle, kuracie nugetky s hranolkami, vyprážaný syr, šaláty a pod. Potešil nás výber z dvch druhov polievok a možnosť, že všetko aj tu v bufete "platíte" iba pomocou čípu na kúpaliskových hodinkách, čiže nikam netreba chodiť s peňaženkou alebo hotovosťou.    

Odkladací priestor: Ak tu nie ste ubytovaní, oceníte šatne s klasickými skrinkami. Tu sa nachádza aj prebaľovací pult. 

Detský kútik: V samotnom hoteli je aj nie je. Pokiaľ sa tu koná nejaká konferencia, kútik nie je k dispozícii. V čase, keď sa tu konferencia nekoná, kútik vznikne v priestore, ktorý inak slúži ako konferenčná 
miestnosť. Tu sme stretli aj pani "družinárku", ktorá na deti dohliadala. Ďalší detský kútik sa nachádza nad bazénovým svetom. Vedú tam ale točité schody, čiže na deti treba poriadne dozerať. Tento kútik nás dosť sklamal. Hračky boli už dosť povedzme "zhraté", opotrebované a nekompletné. Celý kútik sa nachádza v tmavom priestore a na dosť zašlom koberci. Investícia v tomto smere by potešila deti aj rodičov.     

Obchod: Dobré je, že ak si doma zabudnete plavky, deťom župan, alebo rukávniky či túžite po originálnom darčeku z dovolenky v Patinciach, tu to kúpite.    

Ihrisko: Vonku ihrisko chýba. Kúsok od hotela, v tomto areáli sa síce nachádzajú preliezky, ale tie si pamätajú ešte ako sme sa na nich hrali pred 20 rokmi. Ak by sa vaše deti chceli vyblázniť, môžeme vám odporučiť Jumpland v blízkom Komárne, ktorý sme otestovali na vlastnej koži.    

Ďalšie možnosti: Využiť môžete miestnu požičovňu bicyklov. Detičky tu na naozaj minifarme môžu vidieť pár zvieratok. V lete funguje detský minigolf, či tenisové kurty a prirodzene najväčším lákadlom je v lete kúpalisko. Tu samozrejme ihrisko je, no využiť sa dá len od júna do septembra. Inak je oplotený areál kúpaliska uzavretý. Výlet môžete podniknúť do Komárna, Kolárova na mlyn, alebo do Nitry či Maďarska. Pozor ale - tam deti potrebujú pas.    

 Kontakt: 

Tel.:    +421 35 7908 500
Mobil:  +421 918 886 715
E-mail: wellnesspatince@wellnesspatince.sk

Patince 431
946 39 Patince
Slovak Republic

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Jumpland Komárno

V tejto detskej aréne sa budú cítiť dobre menšie aj väčšie deti. Nájdete tu preliezky, šmykľavky, guličkový svet, trampolíny a všetko čo k takýmto detským centrám patrí. Rodičia si zatiaľ môžu vychutnať kávičku alebo panini vo vnútri. V tomto objekte sa nachádza aj fitnes centrum, môžete tu absolvovať aj masáže a podobne. Zatiaľ čo sa teda deti hrajú, môžu sa aj veľkí zabaviť.  

 Vstupné:                                                                                                                                                                                 Za prvú hodinu: 4€                                                                                                                                                                 Za každú začatú hodinu: 1€                                                                                                                                        Celodenný vstup: 7€                                                                                                                                                Kontakt: 0908 941 168, info@olympcenterkn.sk

   

ObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázokObrázok

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu