divadlo
Drevený tato

Bol raz jeden tato, nie však tato – zlato! Ale tato veľmi planý voči svojej malej Táni. Voči Táni, voči Kate, ktoré zase boli zlaté!

Táto akcia sa konala v minulosti

Bláznivý príbeh rodiny básnika, plný humoru a lásky. Zoznámte sa s najbláznivejšou rodinou na svete! Tatom zlatom, náruživým básnikom, ktorý večne stráca prsty a miesto košieľ žehlí poličky a taniere, jeho dvoma dcérami, veľkou Katou a malou Táňou, chvíľu zlatou, chvíľu planou a ich mamou, dobre známou tým, že vôbec nekričí, ale hlas má slávičí! Čo poviete na lietanie v byte, na kúzelnícku paličku – stoličkovú nožičku, na šaty z papiera, či živého tata z dreva? Nemožné? Príďte a uvidíte, čo ste ešte nevideli.

Tomáš Janovic: Drevený tato
Réžia
: Júlia Rázusová
Obsadenie: Michal Adam, Miroslava Dudková, Adela Mojžišová, Miriam Kalinková

3+

----------

Vstupné: 4€

Predstavenie sa kvôli rekonštrukcii priestorov Bratislavského bábkového divadla koná v Istropolise.

Z dôvodu epidemiologickej situácie a aktuálnych nariadení je počet miest v sále limitovaný na 50% a obsadzujeme miesta iba s voľným sedením. Prosíme návštevníkov o rešpektovanie opatrení a v hľadisku obsadzovali miesta tak, aby medzi jednotlivými sedadlami boli zachované dostatočné rozostupy.

Sme si vedomí, že aj napriek uvoľneniam musíme ďalej chrániť seba aj vás, a preto v divadle dodržiavame všetky potrebné hygienické a bezpečnostné opatrenia. Po každom predstavení prebehne dezinfekcia priestorov a dotykových plôch.

Novinky Kam s deťmi v Bratislave

Prihlásenie k odberu